İlanVeriniz - Ücretsiz İlan Siteniz
Haber Oku
Başlık
Telefon & Aksesuarları
Eklenme Tarihi
20 Eylül 2015
Ekleyen
ilanveriniz.com Yönetimi
İçerik

Akıllı telefonların çıkması ile birlikte gelişen cep telefonu pazarı, birçok yeni ürün tasarımını da birlikte getirdi. Bu tasarımların en çok satılanları cep telefonları aksesuarlarıdır. Cep telefonu aksesuar çeşitleri neredeyse bütün akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Apple, Nokia, Sony, LG, Huawei, HTC, Oppo, Vestel, Motorola ve Asus marka cep telefonları için çok sayıda cep telefonu aksesuarı bulunmaktadır. Kullanımı gittikçe yaygınlaşan akıllı telefonlar, bu aksesuarla daha verimli kullanılabilmektedir. Tüketici elektroniğinin en çok tercih edilen ürünleri olan telefon ve aksesuarlarının özellikleri, cihazların markalarına ve fonksiyonlarına göre değişmektedir. Cep telefonu fiyatları ve cep telefonu aksesuarı fiyatları, ürünlerin marklarına göre değişmektedir. Cep telefonu aksesuarlarının fiyatlarını belirleyen ana faktörler; hangi marka tarafından üretildiği, özgün tasarımı ve işlevselliğidir.

Cep telefonu markaları, kendi telefonları için özel aksesuarlar üretirken; farklı markalara ait üniversal aksesuarlar da bu telefonlarda kullanılabilmektedir. Farklı bir markaya ait aksesuarı tercih ederken telefonunuza uyum sağlayacağından emin olmalısınız. En çok tercih edilen telefon modelleri iPhone, Samsung Galaxy, LG G3’tür. Bu markaların kendi cihazları için özel tasarım aksesuarları bulunmaktadır. Aksesuar üreten markaların başında ise Ttec, Xiaomi, Spigen, Kochler, LG, Tesan, Samsung gibi markalar yer almaktadır. En çok tavsiye edilen cep telefonu aksesuarlarının başında ekran koruyucu filmler, cep telefonu kılıfları ve cep telefonu kapakları yer almaktadır. Bluetooth kulaklıklar da cep telefonu kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği aksesuarlar arasındadır. Jabra bluetooth kulaklık ve Samsung bluetooh kulaklık, en çok tavsiye edilen aksesuar modelleri arasında yer almaktadır.

En popüler cep telefonu modellerinden biri olan Samsung Galaxy Note serisi cep telefonları, bir akıllı telefondan beklenilen her şeyi karşılamak üzere tasarlanmaktadır. Galaxy Note aksesuarlarından olan Stylus kalem ile görüntüleri düzenleyebilir ve kendi resimli mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. Sıkı hayran kitlesine sahip telefonlardan biri olan Apple iPhone cep telefonlarının birçok modeli bulunmaktadır. iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 5c gibi modeller, sıklıkla tercih edilen akıllı telefon modelleri arasında yer almaktadır. Apple telefonunuzda müzik dinleme keyfinizi arttıracak Beats kulaklıklar ile sevdiğiniz albümleri işe giderken veya çalışırken yüksek kalitede dinleyebilirsiniz. Beats audio kulaklıklar, sahip olduğu yüksek ses teknolojisi ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunmak üzere tasarlanmıştır.