İlanVeriniz - Ücretsiz İlan Siteniz
Haber Oku
Başlık
Otomotiv & Motosiklet
Eklenme Tarihi
20 Eylül 2015
Ekleyen
ilanveriniz.com Yönetimi
İçerik

Günlük hayatta, kısa mesafe ulaşımlarda motosiklet kullanmayı tercih edenler için scooter motosiklet modelleri bulunmakta. Scooter motosikletler diğer motosikletlere göre daha düşük cc’de üretildiği için uzun yollara uygun değildir. Uzun yollara motosikleti ile gitmeyen isteyenler için touring motosiklet modelleri önerilir. Touring motosikletler uzun yollarda rahatınız ve konforunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü ABS sistemleri ile en zor şartlarda bile güvenli frenleme sağlar. Motosiklet kullanırken zorlu hava şartlarından etkilenmemek için motosiklet montu giyebilirsiniz. Motosiklet montu sayesinde rüzgardan, yağmurdan ve kardan etkilenmeden güvenle motosiklet hakimiyetinizi kurabilirsiniz.

Konforlu bir sürüşün parçası olan, son teknoloji navigasyon sistemleri günümüzde fazlasıyla kullanılıyor. NavitechNavkingGoldmasterPiranhaNextRoadstarTomtom ve Garmin gibi markalar, bu yüksek teknolojiyi araçlara taşıyor. Sürüş esnasında araç içi rahatlığını fazlasıyla yaşamanızı sağlayan, aynı zamanda Ford, Mercedes, Renault, Honda, BMW, Toyota, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet, Skoda, Opel gibi araçlarla da uyumlu olan CycloneRoadstarNecvoxJameson gibi araca özel multimedya sistemleri, teknolojinin eğlence ile harmanlanmış hali olarak biliniyor. Bluetooh olarak kullanılabilen sistemler sürüş esnasında handsfree görüşme imkanı sağlıyor. Bunun yanında kablosuz müzik yayını yapan sistemleri ile iPod ve iPhone’larınızdan aktardığınız müzik, ses ve görüntü arayüzde görüntüleniyor. Sesli komut ile birçok işlem yapmanıza olanak veriyor. Multimedya sistemi kullanmak istemiyorsanız sadece bluetooth araç kitleri ile handsfree olarak cep telefonuyla konuşabiliyorsunuz.

GoldmasterPioneerMikadoSonyPiranhaKenwoodJamesonSunnyNavitechNecvoxRoadstar markalı oto teypleramplifikatörler ve subwooferlar sayesinde aracınızın içinde yüksek kalitede müzik dinleyebiliyorsunuz. İleri teknoloji ürünlerini arabanıza uyumlu hale getirmek için gerekli olan aksesuarların arasında yer alan USB CD çevirici modüllerinden faydalanabilirsiniz. Komponentaraç antenleriTV monitörleriFM transmittermontaj kitleriarka görüş kamerasınavigasyon sistemlerimultimedya sistemleri ve daha fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz. Lastikler, jantlar, filtreler, ateşleme sistemleri, akü,egzoz, fren ekipmanları, motor aksamı, şanzıman aksamı, silecek motoru ve depo kapağı gibi parçalar, otomobilin yedek parçalarını oluşturur. Michelin, Goodyear, Pirelli, Dunlop, Lassa, Bridgestone, Continental, Nokian, Syron, Sava, Roadstone ve Kumho gibi markaları içeren oto lastik kategorisi, yüzlerce farklı seçeneği kullanıcıların beğenisine sunuyor. Sahip olduğunuz otomobilin markasına, üretim yılına, yaptığı kilometreye ve daha birkaç farklı ögeye göre oto yedek parçaların bakımı ve değişimi yapılması gerekmektedir. Zorunlu ve acil haller dışında otomobiller belli kilometre aralıklarında bakıma alınır. Doğru ve iyi bakım ile hem uzun yıllar yüksek randımanla kullanılır hem de çevreye duyarlı olur.